День вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Камені-Каширському

Дата: 15.02.2021 21:32

15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Цю дату встановлено указом Президента України від 11 лютого 2004 року № 180 і приурочено до завершення виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану 15 лютого 1989 року. Ця війна забрала життя 4 тисяч українців, 72 українських воїни, не повернулися до рідних домівок, зникнувши безвісти, 6 тисяч залишились інвалідами, понад 8 тисяч – отримали поранення.

Тому сьогодні, і в Камені-Каширському згадали всіх тих, хто став жертвою тієї війни. Біля міського пам’ятника воїнам-афганцям настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці о.Юрій Михайлов відслужив панахиду за загиблими у роки воєнного лихоліття. Не стали осторонь від участі в заходах і представники міської та районної влади. Заступник міського голови з діяльності  виконавчих органів ради Анатолій Шевчик, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Михалік, керуючий справами районної ради Валерій Хитрик поклали квіти до пам’ятного знаку – воїнам-афганцям. Пом’янули своїх  побратимів і місцеві ветерани афганської війни та всі небайдужі жителі міста.

Фото без описуФото без опису