Порядок денний 5-ї чергової сесії міської ради

Дата: 24.01.2021 16:15

Порядок денний чергової 5-ї сесії

1. Про затвердження положень про структурні підрозділи апарату Камінь-Каширської міської ради.
  2. Про внесення змін до рішення міської ради від 18.12.2020 № 2/45 «Про бюджет Камінь-Каширської міської ради на 2021 рік».
  3. Про створення комісії з розгляду заяв із звільнення від плати за надання соціальних послуг комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Камінь-Каширської міської ради.
  4. Про затвердження графіків роботи та прийому громадян Центру надання адміністративних послуг Камінь-Каширської міської ради.
  5. Про утворення віддалених робочих місць Центру надання адміністративних послуг Камінь-Каширської територіальної громади.
  6. Про затвердження Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Камінь-Каширської міської ради.
  7. Про внесення змін до місцевих програм Камінь-Каширської міської ради.
  8. Про розгляд земельних питань.
  9. Про розгляд заяв громадян та клопотань підприємств, установ, організацій.
  10. Про розгляд депутатських звернень.
  11. Різне.