День тих, хто вистояв. Не вистояв бетон.

Дата: 16.01.2021 16:09

З початком війни на Сході України плеяда героїв, які віддали своє життя за рідну землю значно поповнилася. Окремою героїчною сторінкою увійшла в новітню історію оборона Донецького аеропорту. 242 дні українські військові, медики та волонтери безстрашно захищали маленьку частину своєї Вітчизни і протистояли ворогу з  26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. За хоробрість і стійкість захисників Донецького аеропорту самі противники назвали «кіборгами». На жаль, як і в будь-якій війні вижили не всі. За офіційними даними у цій боротьбі загинули більше ніж 200 українських військових.

За ініціативою самих «кіборгів» 16 січня вшановується День пам'яті захисників Донецького аеропорту. Згадаймо сьогодні і ми їхній подвиг. Вічна слава героям!