На Камінь-Каширщині розпочав свою роботу проект "єМалятко!"

Дата: 27.11.2020 10:55

Відтак, на Камінь-Каширщині перше свідоцтво про народження дитини в рамках проєкту «єМалятко» уже отримали батьки новонародженої Іринки. Разом з документом та лише за однією заявою батьки отримали цілий спектр послуг від різних органів влади.

Відтепер, за отриманням послуги єМалятко можна звернутись до Камінь-Каширського РВ ДРАЦС Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) за адресою: м.Камінь-Каширський, вул.Шевченка, 10,

та отримати популярну серед батьків послугу.

До слова, щоб отримати комплексну послугу «єМалятко», потрібно мінімум документів:

1) паспорти батьків;

2) номер медичного висновку про народження дитини або оригінал медичного свідоцтва (форма 103/о).

Під час заповнення заяви також знадобляться:

3) номер платника податків обох батьків;

4) УНЗР одного з батьків (для отримання УНЗР дитини);

5) інформація про дату, місто та відділ ДРАЦС, який зареєстрував шлюб;

6) номер банківського рахунку в форматі IBAN (для нарахування допомоги на дитину);

7) Номери телефону батьків та електронна пошта;

8) підтвердження про оплату адмінзбору (для реєстрації місця проживання дитини). Сплатити адмінзбір можна під час заповнення заяви — потрібно мати 14 грн на картці або мобільному рахунку.