Камінь-Каширське ВУЖКГ змінює тарифи на свої послуги

Дата: 05.10.2020 15:35

Згідно рішення виконавчого комітету Камінь-Каширської міської ради №81 від 01 жовтня 2020 року встановлюються нові  тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що надаються Камінь-Каширським ВУЖКГ на території Камінь-Каширської міської ради:

на послуги централізованого водопостачання, що надаються Камінь-Каширським ВУЖКГ на території Камінь-Каширської міської ради, в розмірі 10,22 грн. за 1 м3  для населення та інших споживачів.

тарифи на послуги централізованого водовідведення, що надаються Камінь-Каширським ВУЖКГ на території Камінь-Каширської міської ради, в розмірі 24,42 грн. за 1м3  для населення та інших споживачів.

Строк дії цих тарифів – один рік з моменту вступу даного рішення в дію.

рішення