До уваги жителів міста та зацікавлених осіб: додаткові карантинні обмеження!

Дата: 07.07.2020 09:07

6 липня 2020 року у Камінь-Каширській РДА відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де вирішили вжити додаткових карантинних вимог. Зважаючи на зростання кількості хворих на коронавірус та складну епідемічну ситуацію в місті та районі заборонено:

протягом 07.07.2020 року, 11.07. та 12.07.2020 проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів;

09.07.2020 року та 12.07.2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема: закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, мафів тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування та оптових продуктових баз, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, діяльності з надання послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос за умови, що суб’єкт господарювання, який провадить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і використання відвідувачами, крім часу приймання їжі, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.

Обмежити роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема: закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, мафів тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення до 22.00. год.

09.07.2020 року та 12.07.2020 року припинити роботу ТЦ «Пасаж» та Камінь-Каширського місцевого ринку міського споживчого товариства Камінь-Каширської райспоживспілки.

З текстом протоколу можна ознайомитись нижче

Протокол 22