З Різдвом Христовим!

Дата: 03.01.2020 11:11

Шановні камінь-каширці! Сердечно вітаю усіх з Різдвом Христовим!

З початком нового року кожен християнин перебуває у трепетному очікуванні великого  чуда – народження Спасителя. Це світле торжество, від якого нас розділяють тисячі років і кілометрів, не лише ознаменувало початок нового літочислення, а й дарувало нам Того, який звільнив нас від гріха і дав надію на життя вічне. Усвідомлюючи велич цієї події, коли Господь послав на землю, для нас і заради нашого спасіння, свого Сина не забуваймо і ми про своїх ближніх, не нехтуймо можливістю зробити приємність і допомогти тим, хто цього потребує.

Нехай радість Різдва Христового об’єднає усіх нас у спільній молитві за мир в Україні, за добробут у нашому місті, за злагоду у кожній сім’ї, усуне всі негаразди і непорозуміння між людьми. Бажаю Вам міцного здоров’я, душевного спокою,  Божого благословення у всіх Ваших починаннях.

Христос рождається! Славімо Його!