Оголошено конкурс на оренду приміщення!

Дата: 06.06.2019 14:30

Керуючись  статтею  закону  України „Про оренду  державного і комунального майна „, Закону  України   „Про місцеве  самоврядування в України”, рішенням Камінь-Каширської  міської  ради від 17.05.2019  року  №37/8 Камінь-Каширська  міська  рада  оголошує конкурс на право  оренди приміщень,  що знаходиться   за адресою м.Камінь-Каширський, вул.Ковельська, 16

1.Приміщення площею 16.9  м2, що знаходиться на  другому поверсі встановити  цільове  призначення  приміщення, право  оренди якого буде  виборюватись на конкурсі як  інше використання.

Стартова ціна  розміру оренди в місяць  складає  1004,83 грн  ( в т.ч.  ПДВ-167,47  грн), Мінімальний  крок на який  збільшується ціна оренди учасникам під час проведення аукціону, складає 1% від початкової  ціни, мінімальна кількість кількість кроків необхідних щоб  відбувся  конкурс-1.

Плата  за  комунальні  послуги  не включається в розмір  орендної   плати і буде  здійснюватись  окремо.

Огляд кімнат можна здійснювати в робочі дні.

Конкурс відбудеться  3 .07.2019  року   о 11 годині в кабінеті  №125  міської рада.

Кінцевий   термін  прийняття заяв  та пропозицій учасників  конкурсу  до 1.07.2019 року 16.00 год.

З переліком  документів необхідних для подання  а також реєстрації заяв звертися  в кабінет  №120  міської  ради.