Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Камінь-Каширської міської ради

Дата: 26.09.2019 14:07

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА  МІСЬКА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля,2  факс 2 32 85 e-mail: kamenm.rada@gmail.com
про оголошення конкурсу  на офіційномуПОВІДОМЛЕННЯ

веб-сайті Камінь-Каширської міської ради.

Камінь-Каширською міською  радою оголошується конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Камінь-Каширської міської  ради:

1. Провідного спеціаліста міської ради

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища економічна освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

Вільне володіння державною мовою; вміння працювати на персональному ком’ютері в режимі досвідченого користувача

2. Спеціаліста 1 категорії міської ради

Вимоги до кандидатів: громадянство України, неповна вища, або базова вища економічна освіта відповідного професійного спрямування.

Без вимог до стажу роботи.

3. Спеціаліста 1 категорії міської ради

Без вимог до стажу роботи.

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Особова картка ( форма П-2 ДС);

3. Копія паспорта;

4. Копія військового  квитка ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

5. Копія документів про освіту;

6. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

7.Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем міської ради за адресою: м.Камінь-Каширський, вул.Воля, 2, тел.2-33-77, 2-32-85.

Міський голова                                                      В.Бондар